ql36 geciktirici hap

İrlanda’dan ithal olarak gelen QL 36 geciktirici hapın olumlu yorumlarını ve şikayetleri sitemizden okuduktan sonra sizde ürün ile ile alakalı görüşleriniz bildirebilirsiniz. Daha önce QL 36 veya benzeri Dapoksetin ürünü kullamış olup olmamanız deneyimlerinizi aktarmanıza engel değildir. Bundan dolayı yaşadığınız tecrübeleri yorum bölümünden diğer kullanıcılarımız ile paylaşmaktan çekinmeyiniz.

QL 36 geciktirici hapın kullanıcı yorumlarını ele aldığımız zaman, ilacın etkilerinden ziyade fiyatı, nasıl kullanıldığı ve nereden alınması gerektiği gibi spesifik sorunların cevaplarını da cevap bulabiliyoruz. Siz değerli kullanıcılarımızdan istirhamımız, QL 36 hakkında yorum yaparken aldığınız fiyatı, gördüğünüz yan etkileri ve pozitif düşüncelerinizi paylaşmanızdır. Bu sayede QL 36’nın sadece olumlu yönlerini ele almıyor, zararlı taraflarını da sayfamızda yayınlamış oluyoruz.

Dapoksetin QL 36’nın kullanıcı değerlendirmelerini muadillerine göre kıyaslıyoruz ve sizin için en iyi geciktirici hapı seçiyoruz. Kullanıcı yorumları sonrasında eczanelerde satılacak en etkili geciktirici hapı belirledikten sonra satışa sunuyoruz. Satış sonrasında ki temel amacımız tavsiye pazarlaması tekniği ile müşterilerimizin memnun kaldığı üründen tekrar sipariş vererek ticari kaynak oluşturmamızdır.

Böylelikle hem erken boşalma sorununuza en kaliteli çözümü sunuyor, hem de yaptığımız alışverişten maddi kazanç elde ediyoruz. Sizde takdir edersiniz ki, eczaneler ve ecza depolarınında en büyük amacı kaliteli ürünler satarak kar marjlarını en üst seviyede tutmaktadır. Her ne kadar hizmet sektöründe olduklarını söyleseler bile ticari faaliyetlerinde asıl amacı olduklarını hepimizi biliyoruz.

Şimdi o zaman dilerseniz gelin sözü erken boşalan erkeklere bırakalım ve eczanelerde satılan geciktirici hap QL 36 hakkında yorumları hep birlikte okuyalım.

QL 36 Kullananların Yorumları | Şikayet ve Tavsiyeler

2020 yılında eczanelerde en çok satış rakamına ulaşan Ql 36 geciktirici hapa 1 milyondan fazla yorum bırakılmıştır. Kullanıcıların bu yorumları arasında geciktirici hap olarak en iyi Ql 36 olduğunu söyleyende, işe yaramadığını söyleyip yakınlarda var. Bizde bu yorumlar arasından seçim yapmadık ve Google arama motorlarında en çok okunan görüşleri seçerek sizlere aktarmaya çalıştık.

Site içerisinde yazılan yorumların tamamı Google arama motorlarında en çok görüntülenme alan sayfalarda yer alan görüşlerden oluşmadık. İçerisinden iyi veya kötü yorumları seçmeden herhangi bir düzenleme yapmadan olduğu aktardık. Şayet sizinde QL 36 hakkında farklı düşünceniz veya ön görünüz var ise mutlaka bizlere bildirirseniz sayfamızda yayınlamaktan gurur duyarız.

O halde lafı çok fazla dolandırmadan 2020 yılında eczanelerde en çok rağbet gören Dapoksetin QL 36 kullanıcı yorumlarını incelemeye başlayalım.

Taner Aslan: Cinsel ilişkilerimde 1 dakikada boşaldığımdan dolayı eczaneden geciktirici hap almaya gittim. Eczacı arkadaşım erken boşalma sorununu ortadan kaldıran en etkili geciktirici hapın Ql36 dapoksetin olduğunu söyledi. İlk kullanımdan itibaren etkisinin görmeye başladığım için deneyimlerimi direk aktarmak istiyorum. İlişkiye girmeden 45 dakika önce bol miktarda su ile alarak kullandım. 15 dakika kala ön sevişmeye başlayarak cinsel uyarıların meydana gelmesini sağladım. Vücudumda farklı bir hissiyat oluşmaya başladı. Penisim de ki enerjiyi çok net bir şekilde hissediyordum. Kendime olan öz güvenim yerine geldikten sonra ilişkiye girmeye başladım. QL 36 sayesinde tam 57 dakika boyunca aralıksız cinsel deneyim yaşadım. Eşim kullandığım ilacın adını alarak tüm kız arkadaşlarına verdi. Benim gibi eşlerinde erken boşalma ve sertleşme sorunları olanlar için mucizevi bir üründür. Hiç şüpheniz olmasın, beni bu bu dertten kurtardığınız için çekinmeden her yerde reklamınızı yapacağım.

Kerim Y.: Eczanelerde satılan Sağlık Bakanlığı onaylı en iyi iki tane geciktirici hap bulunmaktadır.Bunların arasında tercih yapmanız gerekirse kesinlikle QL 36 tableti öneririm. Daha önce kararsız kaldığım iki ürün (Priligy – QL 36) arasında tercih yapmak zorunda kaldığımda Priligy’i seçmiştim. Erken boşalmayı önlüyor fakat QL 36 kadar etkili olmuyor. Renkli bir cinsel hayatınız yok ise ve ortalama 20 dakika civarına ilişki sürelerini hedefliyorsanız QL 36 yerine Priligy kullanın. Sabahlara kadar bitmek tükenmek bilmeyen enerjim olsun, en az 50 dakika gecikme sağlasın diyorsanız da kesinlikle QL 36 hapı almanızı tavsiye ederim.

Ahmet Koç: Google arama motorlarında günlerdir yaptığım araştırmaların neticesinde Ql 36 geciktirici hapa rastladım. Özellikle erken boşalma platformlarında QL 36’yı eczanelerde satılan en iyi geciktirici hap olarak öneriyorlardı. Tavsiyeler üzerine bir kutu sipariş vererek denemek istedim. Ürün gizli kargo ile evime kadar teslim edildi. İçerisinde yer alan kullanım talimatına harfiyen riayet ederek ürünü kullanım. Etki bakımından ele alacak olursam sizin için belki çok iyi olabilir fakat benim için QL 36 çok işe yaramıyor. Ne gibi şikayetiniz var diye sorduğunuzu duyar gibiyim. İlk ilişkimde 45 dakika civarında gecikme sağladı. Sizin için bu rakamlar çok iyi olabilir ama ben az 2 saat geciktirecek ürün arıyorum. Ne yazık ki, umduğum zamanları QL 36 da bulamadım.

İpek Başaran: Erkek arkadaşımın aşırı derecede erken boşalma sorunu olması beni cinsellikten uzaklaştıran en büyük etkendi. Ön sevişme sonrasında orgazm noktasına geliyorum fakat içime girmesiyle çıkması bir oluyordu. Hayallerim, zevklerim her zaman yarı da kalıyordu. Bundan dolayı partnerimin bu sorununa çözüm bulmak için doktor arkadaşıma danıştım. Eczaneden veya İnternet üzerinden QL 36 30 kapsül geciktirici hapı partnerime kullandırmam gerektiğini söyledi. İlacı sayfanızdan temin ettikten sonra ilk denemeyi yapmak için koşa koşa sevgilimin yanına gittim. QL 36’yı uzman doktorların dahi önerdiğini söyleyerek kullanmaya ikna ettim.

Sağlık Bakanlığı onaylı geciktirici hap QL 36’nın kullandığımız zaman 52 dakikalık performansı sonrasında firmayı arayarak 3 kutu daha sipariş verdi. Düzenli olarak kullandığı takdirde hem tedavi  edici, hem de sertleşme sorunlarına yardımcı edici bir ürün. QL 36 haptan biz çok memnun kaldık ve sürekli kullanmaya devam edeceğiz. Bizim gibi sertleşme ve erken boşalma sorunu yaşayan çiftlere mutlaka denemelerini tavsiye ederim.

Mustafa Dinçer: QL 36 geciktirici hapın eczane fiyatı ile İnternet arasında oldukça fark bulunmaktadır. Eczaneden aldığım zaman aynı ürüne 220 TL öderken, online ecza deposundan 129 TL’ye temin ettim. Ürün elime ulaştıktan sonra Sağlık Bakanlığı sitesinden orijinal olup olmadığını barkod numarasından sorgulattırdım. Faturasıyla birlikte geldiği için sahte olmayacağını biliyordum fakat arada fiyat indirimi beni şüpheye düşürmüştü. Anladım ki eczaneler halktan %100 kar ile kazanç elde ediyor. Bundan sonra marka farketmeksizin tüm ürünleri eczaneden almak yerine ecza deposundan uygun fiyatlara alacağım.

Okan Yılmaz: Son zamanlarda adını sıklıklıyla forum sitelerinde duyduğum geciktirici haplardan biriside QL 36’dır. Kızlar soruyor sitesinde bayanın açmış olduğu QL 36 görüşün altından görerek ürünü satın aldım. Söylenildiği gibi ilişki esnasında 45 dakikaya kadar gecikme sağlıyor. Ayrıca 36 saat boyunca ereksiyon sorunu ile karşılaşmıyorsunuz.